niedziela, 6 stycznia 2013

SAL "7 KRASNOLUDKÓW".

Dawno, oj dawno mnie tu nie było. Minęły święta u kochanej mamy, sylwester w domku z kotami, telewizorem, kompem i oczywiście z robótką w ręku i oto efekty mojej dłubaniny.


Zaczął się nowy rok i nowe zadania. Pierwszym moim zadaniem jest Sal 7 krasnoludków no i z problemami ale  zaczęłam. Już na samym początku miałam problem z odczytaniem kolorów z wzoru, jak z jednym sobie poradziłam to następny - zabrakło mi brązowej muliny i nie skończyłam drzewa,zaczęłam to na co mam kolory. A zapomniałam o największym problemie.W sylwestra zaglądam do szafy i szoooook, nie mam odpowiedniej kanwy. Kremowa za duże krzyżyki - zamiast obrazka wyszedł by gobelin nad wersalkę a z małymi krzyżykami miałam tylko czarną i postanowiłam wyszywać moje krasnale nocą...
Pozdrawiam Was wszystkich, odwiedzających mojego bloga ,Wasze rodziny i życzę samych słonecznych, spokojnych i owocnych dni w tym Nowym 2013 Roku.
 Dla mnie zaczął się nie ciekawie, bo od propozycji dojazdów do pracy w innej miejscowości ok 48 km od domu i jeszcze nie wiem do końca w jakim charakterze, czyli wielka niewiadoma.Tyle na dzisiaj i mam nadzieję, że będę częściej / przyznam się, że dużo czasu zabiera mi facebook/ ale to dla dobra moich nieodkrytych jeszcze talentów, którymi będę się w tym roku chwaliła.

7 komentarzy:

 1. ło materdejo, rzeczywiście wyzwanie, ale moim zdaniem krasnale fajnie będą wyglądać na czarnej kanwie.Pomyślności w nowym roku :) ps, zapraszam do mnie na rocznicowe candy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zapowiada się ciekawie :) życzę wytrwałości przy krasnalach

  OdpowiedzUsuń
 3. OO kurcze na czarnym tle! Wygląda super!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Krasnale nocą też będą super wyglądać, bardziej bajkowo i tajemniczo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wszystkim, jakoś działam trochę się zmartwiłam bo kilof zlewa się z czarnym tłem, ale jak wyszyłam część jaśniejszą to poprawiło mi humor. Pozdrawiam i za kilka dni wstawię następny kawałek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie na tej kanwie:)Myślę, że całość wyjdzie super!!!

  OdpowiedzUsuń